Doplňující služby

Analýzy a studie

  •  Opportunity study
  • Pre-feasibility Study
  • Feasibility Study
  • Cost Benefit Analysis
  • Podnikatelský plán
  • Rozvojová strategie
  • Energetický audit

Více informací zde.
 

Úvěry a finance

Potřebujete poradit s financováním podnikatelských záměrů, nemovitostí či jiných předmětů a zařízení a neorientujete se v nabídkách finančních institucí nebo na to prostě nemáte čas?

Právě Vám nabízíme zprostředkování úvěrů a s tím spojené odborné činnosti.

Analyzujeme pro Vás a Váš konkrétní projekt nabídky různých bank tak, aby pro Vás bylo dosaženo optimálního finančního řešení, jak z hlediska úrokových sazeb a poplatků, tak dalších aspektů financování.

Pomůžeme Vám také optimalizovat úvěrové náklady a refinancovat stávající závazky.

Společně s Vámi probereme možná řešení Vaší finanční situace a Vy sami si vyberete variantu, která Vám budou z dlouhodobého hlediska nejlépe vyhovovat.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

 

Rizikový kapitál

Vyhledáváme soukromé růstové podniky, které hledají investora pro zahájení podnikatelské činnosti, rozvoje svého záměru či expanzi podnikatelských aktivit. Poskytujeme poradenství nejen v oblasti vyhledání obchodního anděla nebo fondu rizikového kapitálu, ale vytváříme také společnosti podmínky pro úspěšné jednání s investory, pomůžeme sjednat první schůzky, zajistit ve spolupráci se společností podnikatelský plán, příp. návrh dalšího postupu v oblasti rozvoje, prodeje a dalších aktivit.

Dále zastupujeme společnosti při jednání s investory. Poskytujeme poradenství při jednání o indikativní nabídce. Podílíme se při přípravě investice a ověření společnosti pro investora.

Současně Vám můžeme poradit v oblasti čerpání investic z dotačních zdrojů a vyhledat vhodný zahraniční trh pro export Vašich produktů. Více zde.

Zahraniční obchod

Společnost EUROGRANT Consulting ve spolupráci se špičkovými odborníky ze zahraničních trhů realizuje odborné poradenství v oblasti exportu a podnikání v zahraničí a to zejména z hlediska vstupu a uplatnění českých produktů na zahraničních trzích. Více zde.